bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Uczennice Szkoły Podstawowej w Annoborze laureatkami ogólnopolskiego konkursu

Malwina Powroźnik, uczennica klasy V i Wiktoria Cieniuch, uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Annoborze, znalazły się w gronie zwycięzców IV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego i III Międzynarodowego Konkursu Literacko-Plastycznego „Lubelszczyzna w legendach”.

Został on zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Lublinie. Tematem konkursu było samodzielne stworzenie legendy związanej z udziałem lublinian w odzyskaniu niepodległości przez Polskę w 1918 roku. Za swoją pracę konkursową Malwina Powroźnik otrzymała II miejsce, zaś Wiktoria Cieniuch wyróżnienie.

Cenne nagrody zostały wręczone laureatkom przez organizatorki konkursu, m.in. wicedyrektor szkoły w Lublinie Barbarę Wojtaś.

Uczennice placówki w Annoborze przygotowała Sylwia Cieniuch.

Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego, Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka, Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty Teresy Misiuk.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

on 29 maj 2018
Odsłony: 584