bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Zapisy do nowego, gminnego przedszkola w Skrobowie

Zachęcamy Rodziców do zapisywania dzieci do oddziałów przedszkolnych, które rozpoczną swoją działalność od września 2018 roku w nowoczesnym obiekcie. Oferujemy świetne warunki, dostosowane do standardów XXI wieku, naukę przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu multimedialnego, zabawę w pięknie wyposażonych salach dla dzieci oraz opiekę profesjonalnej kadry pedagogicznej.

Oferta zajęć edukacyjnych zostanie wzbogacona o zajęcia rozwijające twórczą aktywność dzieci.

Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami, zapraszamy zatem do kontaktu.

Dajmy naszym Milusińskim to, co najlepsze

Wnioski do pobrania w sekretariacie szkoły lub na stronie szkoły (Szkoła Podstawowa w Skrobowie).

Telefon kontaktowy: 81 855 44 03 lub 510 247 114

on 18 kwiecień 2018
Odsłony: 930