bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Dzień babci i dziadka w Skrobowie

Jest taki dzień w roku, gdy babcie i dziadkowie mogą poczuć się bardzo wyjątkowo. To Święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.

Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi a przede wszystkim bezgranicznie ich kochają. Dlatego w podzięce za ich wielką miłość, wnuczęta mają okazję sprezentować im coś szczególnego. I tak właśnie w środę 24 stycznia w Szkole Podstawowej w Skrobowie odbyło się uroczyste spotkanie babć i dziadków. Dyrektor Zdzisław Wereszczyński przywitał ciepłymi słowami szanownych gości, składając im gorące życzenia, zdrowia przede wszystkim oraz tego, aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. W ten sposób mali aktorzy chcieli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Zrobiły to w sposób wdzięczny i szczery wyrażając swoje przywiązanie i szacunek swoim Babciom i Dziadziom. Dopełnieniem uroczystości było głośne odśpiewanie przez dzieci „STO LAT”, które bardzo wzruszyło zebranych gości, oraz wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków. A najważniejsze, że podarowane były od serca. Był to dzień niezwykły, pełen radości, uśmiechów i wzruszeń.

on 01 luty 2018
Odsłony: 2167