bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Uczennice Szkoły Podstawowej w Annoborze laureatkami konkursu wojewódzkiego

30 listopada w Szkole Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Literacko-Plastycznego poświęconego bibliotekom szkolnym „Moja przygoda w szkolnej bibliotece ze znanym lublinianinem”. Patronat honorowy sprawowali: Prezydenta Miasta Lublin Krzysztof Żuk oraz Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk.

Uczennice Szkoły Podstawowej w Annoborze po raz kolejny zwyciężyły w tych wojewódzkich zmaganiach. Po raz trzeci laureatką I miejsca w kategorii literackiej – wiersz dla szkół podstawowych, została uczennica klasy VI Wiktoria Cieniuch, której opiekunem jest Sylwia Cieniuch. W kategorii plastycznej po raz drugi II miejsce otrzymała uczennica klasy VII Aleksandra Sobstyn, pracująca pod kierunkiem Pawła Urbana.

W związku z 700- leciem miasta Lublina tematyka tegorocznego konkursu nawiązywała do postaci związanych ze stolicą naszego województwa. Uczennice przygotowały prace poświęcone postaci Jana Kochanowskiego.

on 05 grudzień 2017
Odsłony: 1144