bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Z powiatu na województwo lekkoatletów ze Skrobowa

Po wygraniu powiatowej ligi lekkoatletycznej drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej w Skrobowie, w poniedziałek 10 czerwca wystartowała w zawodach rejonowych w Puławach.

Reprezentanci naszego powiatu ulegli tylko drużynie z Puław, zajmując drugie miejsce premiowane awansem do zawodów wojewódzkich.

Znakomite wyniki i pierwsze miejsca uzyskali w konkurencjach indywidualnych: Damian Sagan w skoku wzwyż osiągając wysokość 177 cm, Mateusz Granat w pchnięciu kulą wynikiem 12,00 m, czy Mikołaj Kosior, który w skoku w dal uzyskał 5,61 m. Trzecie miejsce zajęli sprinterzy w sztafecie 4x100 m. Trener lekkoatletów Henryk Libich uważa, że wyniki te wskazują wysoką formę zawodników, którzy mają realne szanse na medale w zawodach wojewódzkich.

on 17 czerwiec 2019
Odsłony: 428