Drukuj

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych

W niedzielę 9 czerwca w Niedźwiadzie odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gmin: Ostrówek, Ostrów Lubelski, Uścimów, Lubartów i Niedźwiada.

Z terenu Gminy Lubartów w zawodach uczestniczyła drużyna żeńska z OSP Brzeziny oraz 5 drużyn męskich z OSP: Brzeziny, Wólka Rokicka, Annobór, Nowodwór i Trzciniec. Zgodnie z regulaminem zawodów, drużyny rywalizowały w dwóch konkurencjach: sztafecie pożarniczej 7x50 m z przeszkodami i ćwiczeniu bojowym. Dodatkowo każda drużyna zaprezentowała się musztrze pożarniczej, wyników której, nie zaliczano do klasyfikacji generalnej.

 

Wyniki końcowe zawodów jednostek OSP z Gminy Lubartów przedstawiają się następująco:

Kobiety
1. OSP Brzeziny 122,17 pkt.

Mężczyźni
1. OSP Brzeziny 103,67 pkt.
2. OSP Wólka Rokicka 105,14 pkt.
3. OSP Trzciniec 131,90 pkt.
4. OSP Nowodwór 149,31 pkt.
5. OSP Annobór 162,10 pkt.

Wyniki jakie osiągnęły drużyny z OSP Brzeziny i OSP Wólka Rokicka, to jedne z najlepszych wśród wszystkich startujących zespołów. Na zakończenie zawodów Sekretarz Gminy Lubartów Katarzyna Brzozowska wręczyła drużynie kobiecej z Brzezin oraz zdobywcom trzech pierwszych miejsc wśród mężczyzn pamiątkowe puchary, a wszystkim startującym drużynom z terenu Gminy Lubartów talony przeznaczone na zakup sprzętu i umundurowania pożarniczego.

on 12 czerwiec 2019
Odsłony: 1600