bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Annoborze laureatami ogólnopolskiego konkursu

Piotr Wojtyła z klasy VI oraz Wiktoria Cieniuch z klasy VII, zostali laureatami V Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficzno-Literackiego „Zamknij w kadrze, opowiedz piórem”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie.

Konkurs objęli honorowym patronatem: Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk, Burmistrz Józefowa Roman Dziura, Nadleśniczy Nadleśnictwa Józefów Stanisław Nawrocki, Dyrektor Roztoczańskiego Parku Narodowego Andrzej Tittenbrun.

Zadanie konkursowe polegało na sfotografowaniu polskiego krajobrazu lub innych elementów przyrodniczych oraz opisaniu zdjęcia w dowolnej formie literackiej. Spośród 63 prac nadesłanych z całej Polski jury doceniło również prace uczniów Szkoły Podstawowej w Annoborze. Piotr Wojtyła otrzymał nagrodę, a Wiktoria Cieniuch wyróżnienie. Uczniowie pracowali pod kierunkiem Sylwii Cieniuch.

on 06 czerwiec 2019
Odsłony: 408