bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Życzenia z okazji Św. Floriana - Dla Wszystkich Strażaków

W dniu 4 maja obchodzimy „Dzień Strażaka”, święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę. Z tej okazji pragnę złożyć Strażakom Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej najserdeczniejsze podziękowania i najlepsze życzenia. Dziękuję za ofiarność i trud ponoszony w wypełnianiu swoich obowiązków, za wykazywanie pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w trudnych do pokonania zadaniach chroniąc życie, zdrowie i mienie ludzkie.

Życzę Wam, by służba drugiemu człowiekowi była zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania. Niech idee czerpane bezpośrednio od patrona strażaków, św. Floriana, przyświecają Wam zawsze. Wszystkiego dobrego!

                                                                                                   Wójt Gminy Lubartów
                                                                                                     Krzysztof Kopyść

on 02 maj 2019
Odsłony: 573