bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Drużyna chłopców ze Skrobowa Wicemistrzem Województwa w halówce

Po zdobyciu mistrzostwa powiatu lubartowskiego w halowej piłce nożnej, drużyna chłopców z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skrobowie czwartego kwietnia wzięła udział w Finale Wojewódzkim Mistrzostw LZS w halowej piłce nożnej „Piłkarska Kadra Czeka” w Ludwinie.

W turnieju wzięło udział 11 drużyn z województwa lubelskiego, podzielonych na trzy grupy. Skrobów trafił do grupy A, mając za przeciwników drużyny z Michowa, Nałęczowa i Ludwina. Chłopcy ze Skrobowa pokonali kolejno: Michów 2:0, Nałęczów 1:0 i Ludwin 1:0. Zajmując pierwsze miejsce w grupie A drużyna ze Skrobowa zagrała w wielkim finale ze zwycięzcami grup B i C. W pierwszym meczu była wygrana z drużyną z Huty Dąbrowa 2:0, a następnie przegrana 1:2 z drużyną z Tomaszowa Lubelskiego. Te wyniki dały ostatecznie drugie miejsce w finale wojewódzkim.

Końcowa klasyfikacja turnieju:
I miejsce Gimnazjum w Tomaszowie Lubelskim
II miejsce Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrobowie
III miejsce Szkoła Podstawowa w Huta Dąbrowa
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Ludwinie
V miejsce Gimnazjum Skierbieszów
VI miejsce UKS Gózd
VII miejsce UKS „Omega” Stary Zamość
VIII miejsce Zespół Szkół w Michowie
IX miejsce UKS „Orlęta” Nowodwór
X miejsce Szkoła Podstawowa w Nałęczowie
XI miejsce Legion Grabów.

Drużyna ze Skrobowa w całym turnieju straciła tylko dwie bramki. Organizatorzy zawodów i trenerzy za najlepszego bramkarza zawodów uznali Kamila Krzyżanowskiego (Skrobów). Zespół Szkolno-Przedszkolny w Skrobowie podczas zawodów występował w składzie: Kamil Krzyżanowski, Mikołaj Kosior, Dawid Gębal, Bartek Oniszczuk, Mateusz Granat, Bartosz Różyk, Albert Rodak. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Robert Romanek.

on 24 kwiecień 2019
Odsłony: 1337