bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Coś fajnego, coś z niczego

Z radością informujemy, że „dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” projekt Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie pn. „Coś fajnego, coś z niczego”.

Głównym celem zadania jest „Świat Przygód z Biblioteką” czyli przeprowadzenie szeregu działań animujących czytelnictwo, poprzez połączenie fantastycznej zabawy i walorów edukacyjnych.

Zapraszamy do filii bibliotecznych w miejscowościach: Lisów, Nowodwór, Rokitno, Skrobów i Trzciniec, w których zostaną przeprowadzone warsztaty i zajęcia: „Eko akademia” dla dzieci 5-8 lat wraz z opiekunem; „Kreatywny mózg” dla młodzieży w wieku 7-18 lat; „Kącik twórczy” dla osób dojrzałych (tym razem tylko w Lisowie i Skrobowie) oraz „Nocy Bibliotek” w Lisowie w dniu 1 czerwca bez ograniczeń wiekowych. Regulamin rekrutacji, oświadczenia uczestników oraz deklaracje wzięcia udziału w Projekcie znajdują się w bibliotekach.

Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy trwają do 30 kwietnia 2019 r. ZAPRASZAMY.

COSFAJNEGO plakat

on 11 kwiecień 2019
Odsłony: 692