bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Konkurs "Zielono wokół mnie – najpiękniejszy balkon i ogród"

Mieszkasz na terenie Miasta i Gminy Lubartów? Masz balkon bądź ogród? Pokaż innym, jak pięknie o niego dbasz i wygraj nagrody, których pula wynosi 5000 zł!

Lubartowski Ośrodek Kultury oraz Urząd Miasta Lubartów wraz z Partnerami: Gminą Lubartów, Bricomarché Lubartów, MS Garden oraz OgrodniczyLublin.pl zapraszają do udziału w konkursie na najpiękniejszy balkon i ogród 2021.

Co należy zrobić?

  • zaaranżuj swój balkon bądź ogród
  • zrób zdjęcia przedstawiające wykonaną aranżację
  • wraz z Kartą zgłoszeniową prześlij fotografie na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie: zgłoszenie konkursowe – balkon i ogród 2021 r.

Na zgłoszenia jest czas do 11.07.2021 r.

Komisja konkursowa do dalszej oceny wybierze 5 ogrodów i 5 balkonów. Najładniejsze aranżacje otrzymają nagrody w kategorii: najpiękniejszy balkon 2021 r. oraz najpiękniejszy ogród 2021 r. Dodatkowe wyróżnienie zostanie przyznane w kategorii Ekologia.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Organizatorów i Partnerów!

Dodaj zieleni do przestrzeni i weź udział w konkursie! Zachęcamy mieszkańców Gminy Lubartów do udziału w tym niecodziennym przedsięwzięciu.

download IconKarta zgłoszenia [Plik PNG]

download IconRegulamin konkursu [Plik PDF]

 

plakat BiO www

on 28 kwiecień 2021
Odsłony: 131