bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Stypendium Marszałka Województwa Lubelskiego dla ucznia Szkoły Podstawowej w Łucce

Uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Ziemi Lubartowskiej w Łucce Mikołaj Borsuk został uhonorowany stypendium w ramach programu stypendialnego „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2020 -2021”, realizowanego przez Zarząd Województwa Lubelskiego, a współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem utworzenia funduszu stypendialnego przez Marszałka Województwa Lubelskiego było wzmocnienie potencjału szczególnie uzdolnionych uczniów i uczennic, rozpoczynających przygotowania do wyboru ścieżki swojej kariery zawodowej poprzez wsparcie finansowe.

Gratulujemy Mikołajowi osiągniętych sukcesów i życzymy wytrwałości i determinacji w dążeniu do uzyskiwania wysokich rezultatów w nauce i rozwoju osobistym.

on 24 luty 2021
Odsłony: 331