bip logo pomn1 grad

ePUAP www

WYDARZENIA I INFORMACJE: Ogólne

Ubiegły rok był rekordowy pod względem ilości inwestycji i środków finansowych, które zostały wydatkowane na te działania. Ale i w tym roku na terenie naszej gminy dużo się dzieje i do końca roku będzie się działo.

Opublikowano: 19 kwiecień 2019
Odsłony: 40
Czytaj więcej

Z przyjemnością informujemy, że „dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” projekt Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie pn. „Rozwiń skrzydła z biblioteką”.

Opublikowano: 18 kwiecień 2019
Odsłony: 73
Czytaj więcej

Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie serdecznie zaprasza na wystawę pt. "Przestrzeń marzeń" - Ukraińscy artyści. Czas trwania wystawy 12.04 - 30.06 2019 r. w holu Urzędu Gminy Lubartów.

Opublikowano: 11 kwiecień 2019
Odsłony: 106
Czytaj więcej

Z radością informujemy, że „dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” projekt Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie pn. „Coś fajnego, coś z niczego”.

Opublikowano: 11 kwiecień 2019
Odsłony: 116
Czytaj więcej

Kolejna szkoła w gminie Lubartów zyskała swoje imię. Patronką uczniów Szkoły Podstawowej w Brzezinach została bł. Karolina Kozkówna. 29 marca Radni Gminy Lubartów jednogłośnie podjęli uchwałę w tej sprawie.

Opublikowano: 05 kwiecień 2019
Odsłony: 196
Czytaj więcej

Wójt Gminy Lubartów wraz z Przewodniczącym Rady Gminy wręczyli listy gratulacyjne nowo wybranym Sołtysom oraz złożyli podziękowania Sołtysom poprzedniej kadencji.

Opublikowano: 05 kwiecień 2019
Odsłony: 625
Czytaj więcej

20 marca w Urzędzie Gminy Lubartów zorganizowane zostały eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

Opublikowano: 04 kwiecień 2019
Odsłony: 141
Czytaj więcej

27 marca w Szkole Podstawowej im. Bolesława Prusa w Wólce Rokickiej odbyła się IV edycja Gminnego Przeglądu Pieśni i Piosenki Ludowej ,,Na ludową nutę”. W to piękne, wiosenne przedpołudnie do konkursu zorganizowanego przez Ewę Wiącek przystąpili uczniowie ze wszystkich szkół podstawowych Gminy Lubartów. Dzieci wykazywały się swoimi zdolnościami, a oceniało je jury w składzie: Anita Kusio – dyrektor Samorządowego Zespołu Administracyjnego Szkół w Lubartowie, Beata Wilczyńska – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubartowie, Agnieszka Szczepanik – solistka zespołu „Rokiczanka” oraz Ireneusz Bachonko – kierownik artystyczny zespołu „Rokiczanka”.

Opublikowano: 04 kwiecień 2019
Odsłony: 405
Czytaj więcej