bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Cebulki za odpady

W sobotę 18 marca Związek Komunalny Gmin Ziemi Lubartowskiej zaprasza mieszkańców gmin członkowskich na akcję „Cebulki kwiatowe za odpady”. W zamian za elektroodapdy (świetlówki kompaktowe, baterie, akumulatory, opakowania ciśnieniowe – opakowania po aerozolach, zużyta elektronika) otrzymają Państwo cebulki kwiatowe.

Impreza odbędzie się w Lubartowie na placu przed Ratuszem. Akcja rozpocznie się o godzinie 10 i będzie trwała do momentu wyczerpania zapasów.

Akcja „Cebulki kwiatowe za odpady” współfinansowana jest przez Szwajcarię w ramach Projektu „Budowa nowoczesnego systemu gospodarki odpadami, rekultywacja nieczynnych składowisk oraz usuwanie azbestu na terenie gmin należących do Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej”.

on 13 marzec 2017
Odsłony: 707