bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Mieszkańcy Gminy Lubartów w Plebiscycie „Lubartowiaka”

Trwa XXI Plebiscyt na Dziesięciu Najpopularniejszych Sportowców Lubartowa za 2016 rok. Organizatorem jest Lubartowski Ośrodek Kultury, wraz z redakcją „Lubartowiaka”. Wśród kandydatów do „Złotej Dziesiątki” – podzielonej na dwie piątki (seniorzy oraz juniorzy) znajduje się kilkoro mieszkańców Gminy Lubartów.

Wśród seniorów kandyduje mieszkający w Rokitnie Andrzej Rogoza, który jest zawodnikiem Lubartowskiego Uczniowskiego Klubu Sportowego i gra w szachy. W gronie juniorów na liście kandydatów znajdują się: Piotr Barwiński – Annobór (Młodzieżowy Klub Lekkoatletyczny Nefryt Lubartów, lekka atletyka), Łukasz Drzewiecki – Rokitno (Miejski Klub Sportowy Lewart AGS Lubartów, tenis stołowy), Marcin Jaszczuk – Wólka Rokicka-Kolonia (Miejski Klub Sportowy Lewart AGS Lubartów, tenis stołowy), Weronika Pszczoła – Brzeziny (Młodzieżowy Klub Lekkoatletyczny Nefryt Lubartów, lekka atletyka), Tosia Szabała – Nowodwór (Szkoła Podstawowa nr 3 w Lubartowie, pływanie).

Rozstrzygniecie Plebiscytu zaplanowano na 28 kwietnia w Hotelu Wincentów, który znajduje się na terenie Gminy Lubartów.

Szczegóły związane z Plebiscytem znajdują się m.in. na stronie www.lubartowiak.com.pl. Zachęcamy do głosowania, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Gminy Lubartów.

on 24 luty 2017
Odsłony: 947