bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Świąteczne spotkanie w Mieczysławce

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia w Szkole Podstawowej w Mieczysławce odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Uczestniczyli w nim uczniowie, nauczyciele, zaproszeni goście i przedstawiciele Gminy Lubartów.

Uczniowie z klas IV-VI przedstawili opowieść wigilijną, połączoną ze śpiewaniem kolęd. Podczas spotkania wystąpił chór rodziców, który zaśpiewał dwie kolędy – „Przybieżeli do Betlejem” i „Dzisiaj w Betlejem” oraz wspólnie z dziećmi pastorałkę „Gore gwiazda Jezusowi”. Wzruszający był występ nauczycieli z tejże szkoły, którzy na czele z dyrektor Magdaleną Jezior wykonali utwór „Cudowna noc”. Świąteczne życzenia w imieniu władz Gminy Lubartów złożył Przewodniczący Komisji do spraw Oświaty, Kultury, Sportu, Socjalnych Wsi i Porządku Publicznego Rady Gminy Lubartów Tadeusz Wiak. Po zakończeniu występu pani dyrektor zaprosiła uczestników spotkania na wspólny opłatek przy świątecznie zastawionym stole, gdzie wszyscy składali sobie bożonarodzeniowe życzenia. Spotkanie odbyło się w ciepłej, rodzinnej atmosferze ze wspólnym śpiewaniem kolęd przy akompaniamencie akordeonu.

on 13 styczeń 2017
Odsłony: 901