bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Rokrocznie uczniowie Szkoły Podstawowej w Annoborze biorą udział w konkursach wojewódzkich organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie, odnosząc sukcesy. W tegorocznej edycji konkursów również szkoła może pochwalić się dużymi osiągnięciami.

Opublikowano: 07 grudzień 2018
Odsłony: 97
Czytaj więcej

28 listopada w Szkole Podstawowej im. Bolesława Prusa w Wólce Rokickiej odbyła się XV edycja Gminnego Konkursu „Recytujemy ulubione utwory poezji dziecięcej”. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Lubartów Krzysztof Kopyść, we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Lubartowie.

Opublikowano: 04 grudzień 2018
Odsłony: 140
Czytaj więcej

Już po raz siódmy w Szkole Podstawowej w Brzezinach odbył się Gminny Przegląd Piosenki Patriotycznej. Patronat nad imprezą sprawuje Wójt Gminy Lubartów Krzysztof Kopyść. W tegorocznej edycji wzięli udział soliści ze wszystkich szkół podstawowych z naszej gminy.

Opublikowano: 30 listopad 2018
Odsłony: 267
Czytaj więcej

W piątek 23 listopada o godzinie 12.00 rozpoczęła się pierwsza sesja Rady Gminy Lubartów VIII kadencji (2018-2023). Obrady rozpoczął najstarszy wiekiem radny – Anna Dobrzyńska.

Opublikowano: 26 listopad 2018
Odsłony: 583
Czytaj więcej

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie wraz z Wykonawcą Dokumentacji Projektowej firmą Mosty Katowice Sp. z o.o. zapraszają mieszkańców gminy Lubartów na konsultacje dotyczące przedsięwzięcia pn.: Budowa drogi ekspresowej S19 na odcinku Lublin – Lubartów.

Opublikowano: 19 listopad 2018
Odsłony: 465
Czytaj więcej

Szkoła Podstawowa w Annoborze włączyła się w inicjatywę harcerzy z Hufca ZHP Zgierz, która polega na pobieraniu i przenoszeniu „Ognia Niepodległości” z cmentarza legionowego w Polskim Lasku pod Kostiunówką na Wołyniu (miejsca krwawej bitwy legionistów marszałka Piłsudskiego z Rosjanami) do miejsc pamięci w naszym regionie.

Opublikowano: 16 listopad 2018
Odsłony: 418
Czytaj więcej

W dniu wczorajszym tj. 7 listopada rozpoczęły się spotkania z mieszkańcami Gminy Lubartów w sprawie montażu instalacji solarnych w ramach projektów pn.: „Czysta energia w Gminie Lubartów – kolektory słoneczne i kotły na biomasę I" oraz „Czysta energia w Gminie Lubartów – kolektory słoneczne i kotły na biomasę II" współfinansowanych z budżetu UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Oś priorytetowa 4 Energia przyjazna środowisku, Działania 4.1 Wsparcie wykorzystania OZE.

Opublikowano: 08 listopad 2018
Odsłony: 1324
Czytaj więcej

31 października br. Wójt Gminy Lubartów oraz Radni Rady Gminy Lubartów podczas uroczystej Sesji podsumowali czteroletnią współpracę na rzecz samorządu gminy Lubartów.

Opublikowano: 02 listopad 2018
Odsłony: 964
Czytaj więcej