bip logo pomn1 grad

ePUAP www

W niedzielę 19 listopada w Brzezinach odbyła się uroczystość poświęcenia nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego IVECO Eurocargo, przeznaczonego do użytkowania przez strażaków z miejscowej jednostki.

Opublikowano: 21 listopad 2017
Odsłony: 278
Czytaj więcej

14 listopada w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie odbył się uroczysty finał Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „W hołdzie bohaterom”. Laureatką II miejsca w kategorii literackiej szkół podstawowych została uczennica kl. V Szkoły Podstawowej w Annoborze Malwina Powroźnik, której opiekunem jest Małgorzata Rafał.

Opublikowano: 20 listopad 2017
Odsłony: 30
Czytaj więcej

17 listopada w Szkole Podstawowej w Brzezinach po raz szósty odbył się pod patronatem Wójta Gminy Lubartów Krzysztofa Kopyścia Gminny Przegląd Piosenki Patriotycznej. Wzięli w nim udział soliści ze wszystkich szkół podstawowych w naszej gminie.

Opublikowano: 20 listopad 2017
Odsłony: 66
Czytaj więcej

Ochotnicza Straż Pożarna w Brzezinach wzbogaciła się o nowy samochód ratowniczo-gaśniczy średni IVECO EUROCARGO.

Opublikowano: 17 listopad 2017
Odsłony: 358
Czytaj więcej

Uroczystości upamiętniające odzyskanie przez Polskę niepodległości przedstawiciele samorządu Gminy Lubartów uczcili składając wieńce przed tablicą Marszałka Józefa Piłsudskiego w Lubartowie oraz na grobach poległych w walce w obronie Ojczyzny.

Opublikowano: 13 listopad 2017
Odsłony: 421
Czytaj więcej

W wtorek 31 października w Szkole Podstawowej w Nowodworze odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. W przedszkolne szeregi zostały włączone dwie grupy – młodsza (Jeżyki) oraz starsza (Smerfy).

Opublikowano: 13 listopad 2017
Odsłony: 175
Czytaj więcej

W czwartek 26 października dzieci z klasy I zostały włączone w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Bolesława Prusa w Wólce Rokickiej. Gośćmi na okolicznościowej uroczystości byli m.in. Wójt Gminy Lubartów Krzysztof Kopyść, Przewodniczący Komisji do spraw Oświaty, Kultury, Sportu, Socjalnych Wsi i Porządku Publicznego Rady Gminy Lubartów Tadeusz Wiak i reprezentująca Samorządowy Zespół Administracyjny Szkół w Lubartowie Anna Jankowska.

Opublikowano: 07 listopad 2017
Odsłony: 260
Czytaj więcej

31 października w Szkole Podstawowej w Skrobowie Filia w Mieczysławce odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego „Jestem widoczny”.

Opublikowano: 03 listopad 2017
Odsłony: 486
Czytaj więcej