bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Wykaz nieruchomości przeznaczonych w użyczenie

Utworzono: 23 luty 2021
Odsłony: 342

Na podstawie art.35 ust.1 i 2 ustawy o gospodarce nieruchomościami, Wójt Gminy Lubartów podaje do publicznej wiadomości, wykaz nieruchomości przeznaczonych w użyczenie na okres do 3 lat:

  • Lokal użytkowy o powierzchni 64,18 m2, pomieszczenie techniczne o powierzchni 3,13 m2 oraz dostęp do wc o powierzchni 4,81 m2 znajdujący się w budynku gminnym w Nowodworze tzn. Wiejski Dom Kultury
  • Oddanie ww. nieruchomości w użyczenie nastąpi w drodze bezprzetargowej na rzecz Gminnej Biblioteki Publicznej
  • Niniejszy wykaz wywiesza się w siedzibie Urzędu na tablicy ogłoszeń na okres 21 dni, tj. 23 lutego 2021 r. do 16 marca 2021 r. oraz na BIP Gminy Lubartów i stronie internetowej Gminy Lubartów oraz na tablicy ogłoszeń w Nowodworze.