bip logo pomn1 grad

ePUAP www

Oferta realizacji zadania publicznego złożona przez Stowarzyszenie Miłośników Twórczości Ludowej "Rokiczanka" w trybie pozakonkursowym

Utworzono: 29 wrzesień 2020
Odsłony: 147

Oferta realizacji zadania publicznego złożona przez Stowarzyszenie Miłośników Twórczości Ludowej „Rokiczanka” w trybie art. 19a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1057).

Wójt Gminy Lubartów przedkłada ofertę realizacji zadania publicznego złożoną przez Stowarzyszenie Miłośników Twórczości Ludowej „Rokiczanka” w trybie art. 19a Ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1057):

Uznając celowość realizacji tego zadania podaje się ofertę do wiadomości publicznej. Uwagi dotyczące oferty można zgłaszać osobiście pisemnie do dnia 6 października 2020 r. do Referatu Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Gminy Lubartów pod adresem: 21-100 Lubartów, ul. Lubelska 18A lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na załączonym formularzu (skan z podpisem).

Powyższa oferta zostaje zamieszczona na okres 7 dni w:

  • Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Lubartów,
  • Siedzibie Urzędu Gminy Lubartów w miejscu przeznaczonym na zamieszczanie ogłoszeń,
  • Na stronie internetowej Urzędu Gminy Lubartów.

download IconOferta [Plik PDF]

download IconFormularz uwag [Plik DOC]